MEMBERS
Name  Research CenterEmailPhone
Lluís Alsedà UAB (Professor), CRM (Director) alseda@mat.uab.cat +34 93581 3071
Joan Carles Artés UAB (Associate Professor) artes@mat.uab.cat +34 93581 1505
Jordi Canela UJI (Lecturer) canela@uji.es +34 964 728405
Anna Cima UAB (Professor) cima@mat.uab.cat +34 93581 3469
Magdalena Caubergh UAB (Associate Professor) leen@mat.uab.cat +34 93581 4379
Montserrat Corbera UVIC (Associate Professor) Montserrat.Corbera@uvic.cat +34 93886 1222
Josep Maria Cors UPC (Associate Professor) josep.m.cors@upc.edu +34 93877 7247
Núria Fagella UB (Professor) nfagella@ub.edu +34 93402 4499
Antoni Ferragut UNIR (Teaching Assistant) toni.ferragut@unir.net Not specified
Antoni Garijo URV (Associate Professor) antonio.garijo@urv.cat +34 97755 9666
Armengol Gasull UAB (Professor), CRM (Researcher) gasull@mat.uab.cat +34 93581 1857
Xavier Jarque UB (Professor) xavier.jarque@ub.edu +34 93402 4499
David Juher UdG (Associate Professor) david.juher@udg.edu +34 619 048179
Jaume Llibre UAB (Professor) jllibre@mat.uab.cat +34 93581 1303
Víctor Mañosa UPC (Associate Professor) victor.manosa@upc.edu +34 93739 8254
Francesc Mañosas UAB (Professor) manyosas@mat.uab.cat +34 93581 4537
Josep Maria Mondelo UAB (Associate Professor) jmm@mat.uab.cat +34 93581 3094
Chara Pantazi UPC (Associate Professor) Chara.Pantazi@upc.edu +34 9340 16283
Ana Livia Rodero UNESP (Researcher) analivia.alr@gmail.com Not specified
David Rojas UdG (Lecturer) david.rojas@udg.edu Not specified
Estetik Ankara karın germe kürtaj fiyatları drmemebuyutme.com estetik ankara memeye yağ enjeksiyonu elektronik sigara betgaranti yeni giriş betpark Betmola betsat betboo betvole Extrabet En Güvenilir Bahis Siteleri betexper film izle betgaranti maksibet giriş showbet kolaybet Deneme Bonusu Bahis Forum vdcasino vdcasino casinomaxi giriş istanbul escort diyarbakır escort 1xbet izmir escort adana escort görükle escort 1xbet gaziantep escort mersin escort marmaris escort